Ar Garmin – Copē un Medībās!

Ar Garmin medībās un makšķerēšanā

Daudziem aktīvās atpūtas cienītājiem Garmin zīmols asociējas ar navigāciju. Garmin navigācija – tas bija pirmais, ko aktīvās atpūtas cienītāji iepazina no Garmin. Par navigāciju arī ir runa. Par navigāciju mežā, par navigāciju uz ūdens, par navigāciju zem ūdens, par suņa navigāciju, par navigāciju pulkstenī, par navigāciju un saziņu tuksnesī, kur mobilie telefoni kļūst bezspēcīgi. Par mūsdienīgu aktīvo atpūtu! Kopā ar Garmin un Eholotes.lv! Par Navigāciju!

Garmin produkti Eholotes.lv

Alpha - navigācijai un suņiem!

Garmin Alpha ir navigācijas iekārtu sērija ar dažādu funkcionalitāti. Vienkāršākās iekārtas paredzētas navigācijai un dzīvnieka atrašanās vietas fiksēšanai. Alpha, atkarībā no izvēlētajiem aksesuāriem – var palīdzēt dzīvnieka dresūrai, signālu nodošanai dzīvniekam no liela attāluma. Medībās Alpha var palīdzēt redzēt gan kurp suns ir devies, vai tas stāv, sēž, skrien, rej…. Kolektīvās medībās ar Alpha aprīkoti suņi un mednieki vienmēr būs redzami citiem! Jaudīgākās Ahlpha ierīces ir aprīkotas ar augstas detalizācijas kartēm un InReach satelītsistēmas saziņas funkciju.

Mājās Alpha var palīdzēt atrast suni, kuram patīk aizbēgt paklaiņot vai pārmērīgi skaļam sunim “palūgt” pievaldīt savas spējas!

Eholotes.lv veikalā iekārtas ir pieejamas nekavējoties un mūsu profi palīdzēs ar vērtīgiem padomiem!

Garmin Alpha produkti
image

Skaidrs skats zemūdens pasaulē!

Visi gali ūdenī? Tas nav par Garmin!

Ar Garmin eholotēm Latvijas ūdeņos var atrast gandrīz visu! Garmin attīsta gan tradicinālo sonāru veikstspēju, gan skatu sez peldlīdzekļeim, gan skatus uz sāniem – līdz pat 60-70 m attālumā uz katru pusi! Garmin Panoptix devēji palīdzēs izsargāties no zemūdens sēkļiem, šķēršliem.

Gribam redzēt, kā uzvedas zivis? Vai tās reaģē uz mūsu mānekļiem? Palīdzēs Garmin Panoptix LiveScope!

Dodamies pasaulē? Garmin radari palīdzēs orientēties, bet VHF rācijas sazināties arī tādos apstākļos, kad mobilie telefoni vairs nepalīdz, savikārt vadīt jahtas autopilotu var gan no Garmin eholotēs, gan Garmin viedpulksteņa!

Piedāvājam visu Garmin Marine sortimentu, sniedzam instalācijas pakalpojumus un palīdzam ar padomu lietošanā! Garmin – tas ir kopā ar Eholotes.lv!

Populārākās Garmin eholotes

Solar- medībās, makšķerēšanā, fitnesā

Garmin viedie laikrāži aizrauj! Aizrauj un palīdz un paņem, paņem ar kvalitāti! Pie tiem pierod, tiem uzticas! Medībās dzinējam palīdzēs atrast galamērķi, makšķerniekam – paziņos, kurš mēģina Jūs sazvanīt kabatā paslēptajā tālrunī, burātājam – vadīt jahtas autopilotu! Garmin viedpulksteņi – ļoti dažādi, bet vienmēr stilīgi, izturīgi un jaudīgi visdažādākajās cenu grupās! Lieliska aktīva cilvēka izvēla, kura palīdzēs gan piedzīvojumos, gan izkdienā! Piesako savām fiziskajām aktivitātēm! Seko tonusam! Uzticoties Garmin kvalitātei – piedzīvojumi ar garšu!

Garmin viedpulksteņi
Jūsu grozs
0