Spinings Gator Gum Bait Explorer 2.46 m, līdz 140 gr

230,00 

Spinings Gator Gum Bait Explorer 2.46 m, līdz 140 gr

Ir Veikalā

SKU: GA7350068544460

Spinings Gator Gum Bait Explorer 2.46 m, līdz 140 gr

Spinings Gator Gum Bait Explorer 2.46 m, līdz 140 gr šo divdaļīgo spiningu ir izstrādājis Alexander “LeechZilla” Lexén, slavens Zviedru spiningotājs, kas specializējas  lielo līdaku ķeršanā ar lieliem mānekļiem. Šis profesionāļa skatījums, izstrādājot spiningu, atspoguļojas tā vieglajā svarā. Spininga svars ir tikai 235 gr. Pārdomātajā dizainā un veiksmīgajā dažādo izejmatreālu savienojumā. Šis spinings ir piemērots arī ķeršanai sālsudenī, jo visas tā komponentes ir izgatavotas no nerūsējoša matreāla. Japānā ražotā grafīta blanka savienojumā ar Typhoon Stainless guides gredzeniem un augstākās klases EVA matreāla rokturis, rada ļoti vieglu, ar labām tālmetiena īpašībām apveltītu spiningu. Kuram tai pat laikā ir pietiekama jaudas rezerve, lai veiksmīgi izvadītu trofejas izmēra līdaku un izspēlētu vidēji lielu mānekli.

Augstā jūtība ļaus kontrolēt mānekli visā metiena attālumā.

Šis spinings ir piemērots spiningošanai ar vidēji lieliem silikona mānekļiem, svimbaitiem, džerkiem un pat smagam džigam.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 150 gr

Jums arī varētu patikt…