Piegādes un norēķinu kārtība

PIEGĀDES UN NORĒĶINU KARTĪBA

Piegādes veidi


Eholotes.eu veikalā. Pasūtīto preci var saņemt Eholotes.lv birojā Rīgā, Austuve ielā 3a, darba dienās no 09:00 līdz 18:00. Neapmaksātu pasūtījumu uzglabāšanas laiks ir 5 darba dienas.

Omniva pakomāti un kurjeri.  Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko pakomātu vai noformējiet piegādes adresi. Lūdzu norādiet precīzu kontatinformāciju. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas, pēc tam tiek atgriezts veikalā.

DPD pakomāti un kurjeri. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko pakomātu vai noformējiet piegādes adresi. Lūdzu norādiet precīzu kontatinformāciju. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas, pēc tam tiek atgriezts veikalā.

Citi servisi. Iespēja vienoties arī par citu Jums ērtu preču piegādes veidu, kas tiks saskaņots ar Jums pēc alternatīvo versiju izvērtēšanas, norādot arī piegādes maksu.

Nodrošinām pasūtījumu piegādi arī ārpus Latvijas Republikas teritorijas un ārpus Eiropas savienības valstīm.

Norēķinu kārtība
Par preci iespējams norēķināties sekojošos veidos:

  • Preces saņemšanas brīdī mūsu veikalā Rīgā, Austuves ielā 3a, skaidrā naudā vai ar norēķinu karti;
  • Ar norēķinu karti interneta veikala norēķinu sadaļā;
  • Ar pārskaitījumu uz Eholotes.lv bankas kontu saskaņā ar priekšapmaksas rēķinu;

Interneta veikalā automātiski iespējams apamksāt tikai tos pasūtjumus, kuri sastāv no precēm ar skaidri zināmu piegādes termiņu. Gadījuma, ja pasūtījumā būs iekļauta prece, kuras piegāde slaiks nav skaidri zināms, vienīgais apmaksas veids ir priekšapmaskas rēķins, kuru izsnidz Eholotes.eu veikala darbinieks. Apmaksu ar bankas pārskaitījumu lūdzam veikt tikai pēc rēķina saņemšanas, maksājuma mērķī norādot pasūtījuma vai pavadzīmes identifikācijas numuru.

TAX FREE apmaksas noteikumus(-21%) piemērojam privātpersonu pasūtījumiem līdz 1000 EUR apmērā, tai skaitā autorizētas piegādes izmaksas. Pasūtijumiem, kuru summa pārsniedz 1000 EUR papildus muitas procedūras izmaksas tiks pieskaitītas. Šīm piegādem vienīgais apmaksas veids ir priekšampmaksas rēķins.

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Palīdzēsim!

Mūsu profesionālie pārdevēji palīdzēs atrast meklēto vai arī atradīs ko līdzvērtīgu!

Sazināties