Līzinga iespējas

Pasūtīšana uz nomaksu
Katrs aizņēmums ir finansiālas saistības, tāpēc rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atdot aizdevumu. Eholotes.lv sadarbojas ar visām līzinga kompānijām, noformējiet pasūtījumu, norādot, ka vēlaties makšat ar līzinga maksājumu, mēs Jums izsūtīsim rēķinu par konkrēto preci tieši līzinga formēšanai. Preci varēsiet saņemt nekavējoties pēc rēķina apmaksas.

Plašāk ar kreditēšanas noteikumiem iespējams iepazīties InCREDIT GROUP mājaslapas sadaļā “Preču un pakalpojumu kredīts” vai sazināties ar InCREDIT GROUP konsultantiem https://www.incredit.lv/.

Pasūtījuma limiti kredītlīgumam, apmaksas periodi un apmaksa par līguma noformēšanu
Ja izvēlaties preces Eholotes.lv iegādāties uz nomaksu, minimālā pasūtījuma summa ir 70 EUR. Kredīta ņēmējs var izvēlēties kredīta apmaksas periodu, ņemot vērā, ka apmaksas termiņš ir līdz 48 mēnešiem. Minimālais kredīta termiņš ir 2 mēneši jeb 61 diena.

Mājaslapā www.eholotes.eu pieejamajam kredītu kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti noformējot līgumu.

Pasūtot preci uz nomaksu (kopā ar kredītlīguma noslēgšanu), kā arī pieņemot pasūtīto preci, Kredīta ņēmējs apņemas pildīt visus Līgumā norādītos punktus un kredīta apmaksu veikt saskaņā ar norādīto grafiku.

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Palīdzēsim!

Mūsu profesionālie pārdevēji palīdzēs atrast meklēto vai arī atradīs ko līdzvērtīgu!

Sazināties