Sīkdatņu Politika

Sīkdatņu Politika

Uzņēmuma Nosaukums: SIA “Ezergailis”, Reģ. nr. 40003981247
Adrese: Krasta iela 99a, Rīga
E-pasts: [email protected]

 

 Vispārīgie Noteikumi
1. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ezergailis”, Reģ. Nr. 40003981247, adrese: Krasta iela 99a, Rīga, LV-1003; elektroniskā pasta adrese: [email protected]; tīmekļa vietnes adrese: https://www.eholotes.eu/ (turpmāk - Sabiedrība) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https://www.eholotes.eu/ (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Sabiedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Sabiedrība tās izmanto.

Informācija par Sīkdatnēm
3. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā. 

Sīkdatņu Veidošanas Nolūks un Tiesiskais Pamats
4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Sīkdatņu Veidi un to Pielietojums
5. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu.

Nepieciešamās Sīkdatnes
6. Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. 

Statistikas un Mārketinga Sīkdatnes
7. Statistikas sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Trešo Personu Sīkdatnes
8. Trešo personu sīkdatnes: tās ir sīkdatnes, kuras ir izveidojuši citi pakalpojuma sniedzēji (trešās personas). Piemēram, mēs varam izmantot Google Analytics sīkdatnes mūsu lietotāju mijiedarbības ar mūsu interneta vietnes saturu mērījumiem. 

Profilēšana un Automatizēta Lēmumu Pieņemšana
9. Mēs izmantojam profilēšanu reklāmas nolūkos, lai sniegtu Jums personalizētu saturu un rekomendācijas.

 Informācija par Personas Doto Piekrišanu Sīkdatņu Izveidei
10. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Atļaut visu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.

Piekrišanas Atsaukšana un Politikas Izmaiņas
11. Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm, kā arī uzzināt par jebkādām izmaiņām šajā sīkdatņu politikā, apmeklējot mūsu vietni.

 

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Palīdzēsim!

Mūsu profesionālie pārdevēji palīdzēs atrast meklēto vai arī atradīs ko līdzvērtīgu!

Sazināties