Par Eholotes.eu

Šis ir stāsts kā makšķerēšana un spiningošana kā mūža hobijs kļuvis par profesionālu un jaudīgu savas nozares uzņēmumu, kurš piedāvā augstvērtīgu copes inventāra sortimentu un profesionālu zināšanu komplektu. Veikalā Eholotes.eu ir sapulcējušies zinoši copmaņi, Latvijas čempionātu uzvarētāji, sava copes novirziena speciālisti ar ļoti plašām zināšanām un pieredzi. Sekot visjaunākajam ir ne tikai inetersanti, bet arī rezultatīvi!

 
 

Eholotes.eu veikala stāsta pirmssākumi meklējami makšķerēšanas sportā. 

2014. gadā veikals Eholotes uzinstalēja savu pirmo pārdoto eholoti pirmajam klientam un attīstība aizsākās.

2015. gadā savu darbu sāka arī interneta veikals Eholotes.lv kopš pašiem pirmsākumiem konkurējot blīvajā copes inventāra tirgū ar konceptu - daudz kvaliatīvu produktu pieejamība veikalā uz vietas tos papildinot ar plašām zināšanām un profesionālu uzstādīšanas servisu. Gadu gaitā uzņēmumā ienāca aizvien vairāk pieredzējusu spiningotāju. Veikalā Eholotes varat rēķināties ar iespēju, ka jūs konsultēs kāds no Latvijas labākajiem sportistiem.

2016. gadā Eholotes ekipāža uzvarēja Latvijas čempionātā spinongošanā no laivām un uzsāka savas starptautisko sacensību gaitas ārpus Latvijas.

Eholotes.eu attīstība

Kopš saviem pirmsākumiem vienmēr esam bijuši saistīti ar makšķerēšanas sportu - sākotnēji tikai kā dalībnieki, bet vēlāk arī kā sacensību rīkotāji un atbalstītāji. Esam spējuši panākt stabilu klientu loku - vispirms Latvijā, pēcāk Baltijā un nu jau arī ārpus Latvijas un pat ārpus Eiropas savienības robežām. Esam atpazīstami Eiropas sporta makšķerēšanas aprindās un regulāri Predatortour un World Predator Classic sacensību dalībnieki Eiropā. Mums ir prieks ka mūsu starptautiskai pieredzei ir daudzi sekotāji un aizvien vairāk Latvijas sportistu nebaidās doties uz jaudīgām sacensībām ārpus Latvijas. 

2022. gadā atvērām jaunu lapas pusi Latvijas makšķerēšanas popularizēšanā ar dalību lielākajā makšķerēšanas šovā Eiropā - PerchPro 9. Arī šim aktivitātēm veidojas sekotāji, par ko priecājamies kopā! 

2023. gadu noslēdzot redzam, ka šogad esam spējuši atbalstīt 3 Latvijas spiningošanas čempionātus, mūsu senais sapnis - jaudīgs komercturnīrs Rigas centrā, Rīgas svētku laikā šogad pulcēja 88 komandas un lepojās ar vēl nepieredzēta izmēra balvu fondu. Arī FIPSED Pasaules čempionāts spinigošanā no laivām 2023. gadā noritēja Rīgā un Eholotes.eu bija atbalstītāju lokā. Daudzi pasaules čempionāta dalībnieki apmeklēja mūsu veikalu un pauda atzinību par paveikto, tai skaitā ASV izlases dalībnieki, kuri sacensībās izmantoja uzņēmuma motorlaivu. Esam izveidojuši savu ikgadējo spiningošanas kausu valsts svētkos - 4. maijā , kurā pulcējam lielo līdaku spiningotājus, lai kavlitatīvi atklātu spiningošanas sezonu no laivām.


 

Eholotes.eu šobrīd

Eholotes.eu veikalā šobrīd ir fiziski pieejamas vairāk kā 17 000 dažādas preču pozīcijas un mūsu kvalitatīvais preču sortiments turpina paplašināties. Mūsu komandā nāk klāt jauni cilvēki, kuri papildina mūsu iespējas ar savu apzinīgo darbu un lieliskajām zināšanām nozarē. Esam izkopuši un turpinām attīstīt savus kanālus sociālos tīklos - Facebook un Youtube , sekojiet mūsu aktvitātēm un esiet tēmā!

Mēs priecājamies par savu izaugsmi kopā ar Jums, mūsu klientiem! Vienmēr esam un būsim atvērti jaunām idejām mūsu veikala paplašināšanā un uzlabošanā!

Gaidām Jūs ciemos un - Ne asakas!

 

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Palīdzēsim!

Mūsu profesionālie pārdevēji palīdzēs atrast meklēto vai arī atradīs ko līdzvērtīgu!

Sazināties