Izpārdošana!

Laivas piekabe Brentex Bren-450B

980,00 

Laivas piekabe Brentex Bren-450B

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: BREN450B

Laivas piekabe Brentex Bren-450B

Laivas piekabe Brentex Bren-450B laivas piekabe. Rāmis izgatavots no cinkota, metināta rāmja, aprīkots ar četrām cilpām laivas nostiprināšanai. Piekabei ir cinkots tilts ar lāgu atsperēm un amortizatoriem. Piekabe aprīkota ar ūdensizturīgām AL-KO, Vācijā ražotām, asīm.

Šai piekabei ir ļoti līgana gaita, to faktiski nejūt automašīnas aizmugurē, noderēs laivām līdz 4,2 m garumā.

Piekabes elektrosistēma- Aspöck, ražota Austrijā. Komplektā iekļauta rozete ar 13 kontaktiem un adapteris uz 7 kontaktiem. Piekabes kvalitatīvie rullīši un laivas priekšgala atdure, DOMAR, kas ražota Itālijā, neatstās pēdas uz laivas. Piekabei ir ērts pamats staigāšanai laivas uzkraušanas laikā. Piekabe ir ērti piemērojama laivas parametriem, jo ķīla rullīši, sānu balsti un kustīgais aizmugurējais uzbraukšanas balsts ir ar regulējamu augstumu un pozīciju. Viengabala sānu rullīšiem nebūs nepieciešamas papildus apkopes. Aizmugurējie lukturi ir paceļami, iebraukšanai ūdenī. Piekabes spārni un dubļu sargi atbils Eiropas Savienības prasībām.

Pēc klienta vēlmēm piekabes aprīkojam ar kvalitatīviem un ūdensizturīgiem LED lukturiem, orientējošā cena 160 EUR ar PVN.

Piekabes aprīkojumā iekļauta priekšējā vinča un atbalsta ritenis.

Laivas piekabe Brentex Bren- 450B laivu piekabe ar regulējamiem ķīla rullīšiem, sānu rullīšiem, atlokāmas gaismas, kvalitatīva vinča, Zīmējums ar pamata izmēriem

Preces cenā iekļauti reģistrācijas izdevumi Latvijā, piekabes ir ar Latvijas numura zīmēm, lietojamas nekavējoties pēc iegādes!

Tehniski parametri

Piekabes garums 4,65 m
Piekabes platums 1,6 m
Piekabes augstums 0,7 m
Pilna masa 750 kg
Celtspēja 598 kg
Pašmasa 152 kg
Riteņi 155/80R13 84N (2 x 500 kg)
Balstiekārtas tips Atsperlāgas un amortizatori
Maksimālais laivas garums 4,2 m (var variēt atkarībā no tās dizaina)

Papildus informācijai, lūdzu sazinaties ar veikala personālu.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā.

 

Laivas garums:

Ražotājs:

Piekabes celtspēja

595 kg