Izpārdošana!

Māneklis Savage Gear 4D Line Thru Pike 25 cm, 105 gr

15,00 

Māneklis Savage Gear 4D Line Thru Pike 25 cm, 105 gr

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: SG61788

Māneklis Savage Gear 4D Line Thru Pike 25 cm, 105 gr

Māneklis Savage Gear 4D Line Thru Pike 25 cm, 105 gr šis reālistiskais māneklis veidots, pēc īstas līdakas 3D skanēšanas. Šī tehnoloģija piešķir māneklim reālu, detalizētu izskatu un formu. Māneklis krāsots izmantojot Photo Chrome printēšanas tehnoloģiju ar pievienotu aromatizoru , maksimāli reālai īstas zivs imitācijai. Kā zināms lielās līdakas bieži uzbrūk mazākajām un šādos brīžos šis reālā izskata māneklis būs īpaši rezultatīvs.

Māneklis orģināli ir aprīkots ar Savage Gear raksturīgo, Line Thru apāķošanas sistēmu ar diviem dažāda izmēra trīsžuburu āķiem, kas montēti uz Carbon49 matreāla pavadas. Šāda montāža pasargā mānekli no bojājumiem izvadot trofejas izmēra līdaku.

Mānekli vadot, to vienmērīgi ietinot, tas pārvietosies par “S” veida trajektoriju. Lai gan māneklis ir lēni grimstošs to iespējams novadīt arī ļoti seklās vietās optimāls spiningošanas dziļums šim māneklim ir no 0.5- 1 m, kas parasti ir līdaku uzturēšanās vieta pavasarī. Mānekli var izmantot arī velcēšanai to papildus izsvarojot ar piekaramajiem volframa atsvariem.

Mānekļa astes daļā ražotājs paredzējis īpašu atveri skaņas kapsulu ievietošanai.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

 

Ražotājs:

Garums

10" (22.9-25.4 cm)

Svars

100-120 gr

Jums arī varētu patikt…

Jūsu grozs
0