Minn Kota MKR-28 Plug & Receptacle

205,00 

Minn Kota MKR-28 Plug & Receptacle ir elektromotora spraudnis ar kontaktligzdu. Augstas kvalitātes, izturīga elektrisko savienojumu sistēma, kas paredzēta lietošanai ar elektro motoriem. Spraudnim un kontaktligzdai ir korozijizturīgi, apzeltīti kontakti, kas nodrošina maksimālu vadītspēju un ilgstošu darbību. Ūdensnecaurlaidīgais blīvējuma vāciņš un korozijizturīgi materiāli nodrošina drošu darbību skarbā jūras vidē.

Ir Jāpasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 1865120

Minn Kota MKR-28 Plug & Receptacle

Minn Kota MKR-28 Plug & Receptacle ir elektromotora spraudnis ar kontaktligzdu. Augstas kvalitātes, izturīga elektrisko savienojumu sistēma, kas paredzēta lietošanai ar elektro motoriem.

Spraudnim un kontaktligzdai ir korozijizturīgi, apzeltīti kontakti, kas nodrošina maksimālu vadītspēju un ilgstošu darbību. Ūdensnecaurlaidīgais blīvējuma vāciņš un korozijizturīgi materiāli nodrošina drošu darbību skarbā jūras vidē.

Šī sistēma ir saderīga ar 12, 24 vai 36 voltu motoriem un var izturēt līdz pat 60 ampēriem nepārtrauktu strāvu.

Viegli uzstādāmais dizains nodrošina ātrus un drošus savienojumus, padarot to par lielisku izvēli makšķerniekiem un laivotājiem, kuriem ir nepieciešams uzticams elektriskais savienojums  motoriem.

Mūsdienās elektronika ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu un lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.eu personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm.

Vairāk informācijas var apskatīties ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jums interesējošiem jautājumiem un labprāt sniegsim konsultācijas mūsu veikalā Eholotes.eu, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Jums arī varētu patikt…