Eholote Deeper Smart Sonar Pro+ 2

269,99 

Eholote Deeper Smart Sonar Pro+ 2 ir uzlabots un labāks kā jebkad, tagad ar 3 staru frekvencēm, skaidrākiem vizuālajiem datiem, paaugstinātu GPS veiktspēju, ilgāku akumulatora darbības laiku – līdz pat 9 stundām (atkarībā no izmantošanas), un skenēšanas dziļumu līdz 100 metriem.

Nav noliktavā

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: ITGAM1080

Eholote Deeper Smart Sonar Pro+ 2

Eholote Deeper Smart Sonar Pro+ 2 ir uzlabots un labāks kā jebkad, tagad ar 3 staru frekvencēm, skaidrākiem vizuālajiem datiem, paaugstinātu GPS veiktspēju, ilgāku akumulatora darbības laiku – līdz pat 9 stundām (atkarībā no izmantošanas), un skenēšanas dziļumu līdz 100 metriem.

3 staru frekvences
Izpētiet plašas zonas un atklājiet zivju uzturēšanās vietas ātrāk, izmantojot platā leņķa staru, 47° (100 kHz). Izmantojiet vidējā leņķa staru, 20° (240 kHz), lai labāk izpētītu atrasto vietu. Bet mērķa sugu apskatei izmantojiet ļoti detalizēto 7° (675 kHz) šaurā leņķa staru.

Iebūvēts GPS
Izveidojiet ezeru kartes, atrodoties laivā, kajakā, pat krastā vai piestātnē. Vienkārši aizmetiet un pievelciet, lai sāktu ūdenstilpes kartēšanu. Jūsu kartes automātiski tiek saglabātas Fish Deeper™ un ir pieejamas jebkurā ierīcē.

Izcils dziļuma un darbības diapazons
Precīza skenēšana līdz 100 m / 330 pēdu dziļumā. Tas ģenerē savu Wi-Fi signālu (nav nepieciešami mobilie dati), lai izveidotu savienojumu ar jūsu viedierīci, vienkārši aizmetiet to līdz 100 m / 330 pēdām ar pārliecību par spēcīgu savienojamību.

Lieliska mērķu dalīšana
Ar 1 cm / 0,4 collu (šaurs stars) un 2,4 cm / 1 collas (plats un vidējs stari) mērķu dalīšanu jūs varēsiet ērti atrast mērķa sugas un izsekot pat vismazāko mānekli, makšķerējot vertikāli.

null

Vieda makšķerēšana ar Fish Deeper™ lietotni

 • Detalizēti un skaidri vizuālie dati. Atšķiriet plēsīgās zivis no ēsmas zivīm, ūdenstilpes pamatnes dzīvojošās zivis no pamatnes kontūras.Detalizēti un skaidri vizuālie dati. Atšķiriet plēsīgās zivis no ēsmas zivīm, ūdenstilpes pamatnes dzīvojošās zivis no pamatnes kontūras.
 • Skatiet veģetāciju, struktūru, zivju un ūdenstilpes pamatnes kontūru, kā arī pamatnes cietību un konsistenci. Esiet informēts par ūdens dziļumu un temperatūru.Skatiet veģetāciju, struktūru, zivju un ūdenstilpes pamatnes kontūru, kā arī pamatnes cietību un konsistenci. Esiet informēts par ūdens dziļumu un temperatūru.
 • Atzīmējiet savas iecienītās makšķerēšanas vietas, laivas nolaišanas vietas, kempingus, stāvvietas un citas intereses vietas.Atzīmējiet savas iecienītās makšķerēšanas vietas, laivas nolaišanas vietas, kempingus, stāvvietas un citas intereses vietas.
 • Reģistrējiet savus lomus ar fotoattēliem un detalizētām piezīmēm, kā arī izmantoto metodi, aprīkojumu un ēsmām vai mānekļiem.Reģistrējiet savus lomus ar fotoattēliem un detalizētām piezīmēm, kā arī izmantoto metodi, aprīkojumu un ēsmām vai mānekļiem.

Viens sonārs visiem gadalaikiem un makšķerēšanas veidiem

 • Makšķerēšana no kajaka/SUP dēļa – Uzstādāms uz kajaka dažu sekunžu laikā. Uzstādāms uz kajaka dažu sekunžu laikā. Bez sagatavošanas, vadiem un akumulatoriem. Ideāli piemērots makšķerēšanai no SUP dēļa, tas ērti ietilpst makšķerēšanas piederumu kastē. Velciet un kartējiet vai aizmetiet, lai piekļūtu grūti aizsniedzamām zonām.
 • Makšķerēšana no laivas – Ideāli piemērots nelielām laivām. Aizmetiet vai velciet no pontona, plakandibena vai piepūšamās laivas. Velciet vienmērīgi ar mazu ātrumu 3 km/h / 2 jūdzes/h, lai iegūtu precīzus sonāra rādījumus, vai aizmetiet grūti aizsniedzamās vietās.
 • Ziemas makšķerēšana – Deeper PRO+ 2 kā ziemas makšķerēšanas flešers ir ērti pārvietojams starp āliņģiem bez pārveidotāja vai vadiem. Vienkārši izurbiet āliņģi un iemetiet, lai redzētu, vai tuvumā ir mērķa sugas.
 • Makšķerēšana no krasta – Vienkārši aizmetiet sonāru, pievelciet un iegūstiet nepieciešamos makšķerēšanas datus. Nosakiet zivju atrašanās vietas, atrodiet mērķa objektus vai kartējiet ezeru, lai iegūtu pilnu ainu.

Fish Deeper™ Premium

Ērti plānojiet makšķerēšanas ceļojumus, izpētot vairāk kā 50 000 ezeru kartes ar Fish Deeper™ − savu mūsdienīgo zivju adrešu grāmatiņu! Esiet informēts par katru salu, bedri, nogāzi, sēkli utt.. Ātri atrodiet vislabākās vietas makšķerēšanai un piekļūstiet noteiktām sugām, balstoties uz dziļumu un apvidu. Piekļūstiet šiem datiem jebkurā ierīcē. Ar PRO+ 2 pieprasiet BEZMAKSAS 3 mēnešu Premium abonementu.

IEPAKOJUMĀ

 • PRO+ 2 sonārs
 • USB vads
 • Neoprēna maciņš
 • Stiprinājuma skrūves x2
 • Īsā pamācība
 • Drošības noteikumi

null

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par spiningošanas tehniku un elektroniku, labprāt sniegsim konsultācijas mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Funkcionalitāte:

GPS, Lejas skati, Wi-fi

Jums arī varētu patikt…

Jūsu grozs
0